Na czym koncentrujesz się w swojej pracy? Na tym, że masz coś do zrobienia – praca z listą zadań, czy na tym, jaki efekt chcesz uzyskać?  Lepiej w pracy trzymać się procedur czy wprowadzać innowacje?

Jedno i drugie podejście ma swoje plusy i minusy, jednak przede wszystkim postaw sobie cele, aby:

  • Dobrze wykonywać zadania,
  • Rozwijać swoje kompetencje,
  • Szukać rozwiązań, jeśli pojawiają się trudności w danym projekcie.

Jeśli dążymy jedynie do tego, by jak najszybciej zrealizować zadanie, to szukamy najłatwiejszej ścieżki działania. Wtedy celem staje się odpowiedź na pytanie: ,,Jak wcześniej skończyć pracę, by pójść do domu?” Takie podejście ma wpływ na rozwój. Nie pozwala iść do przodu. Na czym, w takim razie, powinna być skupiona nasza koncentracja, aby praca przynosiła konkretne efekty?
Przeczytaj w moim artykule dla miesięcznika BENEFIT >>wejdź tutaj<<

Dowiedz się co wpłynie na Twoje zarobki i skuteczność w kolejnych latach

i zwiększ swoje przychody oraz wyprzedź konkurencję

Podaj swoje imię oraz adres e-mail, aby pobrać bezpłatne fragmenty książki „Ściana” i dołączyć do ponad 20 000 osób, które co tydzień otrzymują bezpłatne artykuły z zarządzania, psychologii biznesu i zmiany.

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Instytut Liderów Zmian S.C. z siedzibą w Warszawie (00-728) przy ul. Kierbedzia 6/92, NIP: 9512232706, REGON: 141163520. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych znajdziesz w Polityce prywatności.

Adam Dębowski

Adam Dębowski

Od 2006 roku pomagam ludziom i firmom w większej skuteczności zarządzania zespołem i zmianą. Wspieram w rozwoju przywództwa i w osiąganiu lepszych efektów w krótszym czasie. Wspieram zespoły w polepszaniu komunikacji i współpracy. Uczę, jak pokonywać opór.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *